Телеком-партнер для 80% українських банків

Персоналії
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Марія Алєксєєнко, директор департаменту корпоративних продажів компанії “Датагруп”

Робота з банківським сектором для департаменту корпоративних продажів “Датагруп” є одним з ключових напрямків діяльності, і це пов’язано з нашою історією. Так склалося, що першим клієнтом нашої компанії був саме банк — “Райффайзен Банк Аваль”, завдяки якому ми чітко зрозуміли, які послуги можуть зацікавити клієнтів банківської сфери і як важливо мати технічну можливість їх надавати в будь-якій точці країни. Саме “Аваль” задав нам високі стандарти роботи (швидкість включення об’єктів, цілодобова підтримка, точне витримування SLA тощо), яких ми дотримуємося й зараз. Наразі ми є телеком-партнером для 80% українських банків. Розвиваючись разом з клієнтами, вирішуючи їх непрості бізнес-завдання, ми стали лідером на ринку телекомунікацій для великого бізнесу і надаємо весь спектр телекомунікаційних послуг: побудова захищених корпоративних мереж, послуги дата-центру, підключення до інтернету, розгортання мереж Wi-Fi, захист від DDos-атак, послуги фіксованого та цифрового телефонного зв’язку, відеоспостереження і відеоконференцій, “хмарний” сервіс від Microsoft, IT-аутсорсинг і багато інших.

“За майже 20 років співпраці з фінансовим ринком ми дуже добре зрозуміли його потреби й завдання”

Ми продовжуємо плідно працювати з банками і реалізовувати складні проекти, адже будь-які виклики для нас — це чудова можливість розробляти нові рішення. Прикладом такого рішення є наш спільний проект з Ощадбанком — розробка та запуск перших в Україні мобільних відділень, які вже понад два роки допомагають обслуговувати людей, що проживають у прифронтових населених пунктах Донецької і Луганської областей. Пересувні мобільні відділення банку оснащені сучасною станцією супутникового зв’язку, яка забезпечує цілодобовий цифровий потік і обмін документами, дозволяє користуватися електронною поштою і мати доступ до баз даних корпоративної мережі банку. Супутникова станція працює в будь-якій точці України, завдяки чому жителі віддалених селищ, де взагалі немає банківських відділень, отримують заробітну плату, пенсії та інші соціальні виплати, можуть оформляти платіжні карти, поповнювати карткові рахунки через PoS-термінал.

Також ми пишаємося швидкістю підключення об’єктів і географією надання наших послуг. У 2015- 2017 рр. ми підключили до корпоративної мережі по всій Україні близько 3000 відділень Ощадбанку, 500 відділень “Райффайзен Банку Аваль” і 300 відділень Укргазбанку. Незважаючи на непросту ситуацію в економіці, український фінансовий сектор продовжує розвиватися і трансформуватися. За майже 20 років нашої співпраці ми дуже добре зрозуміли потреби й завдання цього ринку і разом з клієнтами продовжуємо розробляти рішення, які допомагають робити їхній бізнес ефективнішим. Тому нам особливо приємно привітати наших партнерів з їхніми досягненнями та перемогами! Ми раді успіхам наших клієнтів і пишаємося тим, що саме ми їх забезпечуємо новітніми рішеннями в сфері телекомунікаційних послуг.