Нам 25!

Персоналії
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Початок історії сучасного українського бізнесу має точну дату: 26 травня 1988 р. 

У цей день було прийнято закон “Про кооперацію в СРСР”, який фактично дозволив приватне підприємництво. Цей закон привів у бізнес самих різних людей. А в 1991 р. вже в незалежній Україні відродилося національне підприємництво.

І майже відразу, 1 грудня 1992 р., з’явився прообраз того, що згодом перетворилось на символ вільного підприємництва, — спочатку газету, а потім журнал БІЗНЕС, що надає слово самим творчим і заповзятливим людям в світі.

Тим, хто працею і талантом змінює своє життя і життя мільйонів інших на краще. Адже потрібні неабияка сміливість і дуже сильний характер, щоб бути підприємцем в нашій країні. Наші співгромадяни не дуже шанують цей прошарок людей. Кримінальні структури цікавляться успіхами підприємців.

Податки високі і дуже заплутані. Державне регулювання в багатьох випадках надмірне. Перевіряючих організацій і не злічити. Для того щоб Україна змогла відновити свою економіку, потрібна модернізація в усіх напрямках, яку і роблять ті самі підприємці. Країні потрібні ці люди.

В Україні вони стали героями нашої “двадцяти­п’ятирічки”. Підприємницьке середовище за цей час змінилася кардинально — від тотального імпорту до виробництва товарів з високою доданою вартістю, експортних можливостей і масштабування стратегій на міжнародні ринки. Тому своє 25-річчя ми вирішили відзначити нестандартно.

СТО ПЕРШИХ — це 100 історій, які не тільки надихають, але і змушують побачити неординарних людей, які, незважаючи ні на що, залишаються в Україні і створюють тут робочі місця. Спеціально для цього номера БІЗНЕСа редакція взяла безліч відвертих інтерв’ю у підприємців різних поколінь.

40 перших історій — це лише перша глава або частина експозиції нашого музею Героїв підприємництва в Україні. Фінал проекту — в березні. До цього часу вийдуть ще 60 історій.

Проектом ми хочемо показати, що бізнес — це не проблема для країни, а її серце і рушійна сила. А люди змогли вплинути на сучасну Україну, ставши “підприємцями, візіонерами і пророками капіталізму”. Перші 40 інтерв’ю присвячені їх власному досвіду і принципам.

Ми почнемо відзначати наш ювілей 1 грудня, коли зберемо Героїв номера і наших друзів. 1 грудня ми також оголосимо про ініціювання Дня “білого” бізнесу Україні. Протягом року ми запропонуємо цілу низку проектів в нових форматах.

У свої 25 ми стаємо і більш технологічними. Номер, який ви тримаєте в руках, вперше “оживе” за допомогою технології Live Portrait. Цей додаток дозволяє розпізнавати зображення і активувати відеоконтент.

Тобто, скануючи за допомогою смартфона фотографію на сторінці журналу, інтерв’ю можна буде переглянути у форматі відео. Таким чином, журнал БІЗНЕС завжди буде у вас в руках разом зі смартфоном, і ви зможете обмінюватися матеріалами зі своїми партнерами і друзями за допомогою месенджерів.

Ми дякуємо всім, хто протягом цих років надихав нас. Завдяки їм ми залишимося вірними місії захисту принципів вільної економіки і створення кращого майбутнього. Запрошуємо вас у наше спільне майбутнє!

В’ячеслав Мироненко,
головний редактор
журналу БІЗНЕС