БІЗНЕС для бізнесу

Персоналії
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

За 25 років газета БІЗНЕС перетворилась на масштабний майданчик взаємодії “білого” бізнесу України

У 1992 р. я був серед тих, хто створив перше ділове видання України — газету БІЗНЕС. Воно, незважаючи на три глобальні кризи та дві українські революції, не просто вижило, а й залишається виданням #1 для українських підприємців. БІЗНЕС брав участь у становленні українського ринку та підприємництва та є його невід’ємною частиною.

В 2017 р. разом з Олексієм Чуєвим ми взяли на себе персональну відповідальність, викупивши журнал БІЗНЕС і ризикнувши випробувати новий шлях розвитку ділового медіа в Україні.

Наразі ми запрошуємо українських бізнесменів створити колективне ділове медіа, ставши співінвестором БІЗНЕС 100!

1 грудня — день народження журналу БІЗНЕС — ми оголошуємо Днем “білого” бізнесу України та збираємо сто перших бізнесменів, які творять в складних умовах, приймають рішення в критичних ситуаціях, надихають своїм прикладом, створюють свої фрагменти історії України, даючи їй шанс у чомусь бути першою!

Ми починаємо розповідати їхні історії в цьому номері та продовжимо в наступних номерах БІЗНЕСу та на сайті business.ua. І журнал і сайт стають складовими єдиної системи — Українського Бізнес Хаба. Налагоджена робота всіх складових Українського Бізнес Хаба покликана вдосконалити бізнес-клімат в країні.

p 11Система захисту “білого” бізнесу включає Центр ділових журналістських розслідувань та журналістських груп швидкого реагування по всій країні.

Працює як “безпековий UBER” з відеофіксацією несанкціонованих перевірок бізнесу та рейдерських атак у взаємодії з офісом бізнес-омбудсмена, НАБУ та антикорупційною прокуратурою.

Ми ставимо собі мету за п’ять років трансформувати систему захисту у систему колективної довіри бізнесу.

Напрямок експорту та інвестицій забезпечує системну та технологічну допомогу в просуванні експорту високоякісних товарів та послуг “Made in Ukraine” — перший крок до прямих інвестицій в український бізнес.

Як результат, будемо мати у 2018 р. масштабний проект “300 багатообіцяючих компаній України з експортним потенціалом”, мета якого за п’ять років допомогти 10 тис. українських компаній вийти на зовнішні ринки та залучити в Україну понад $5 млрд інвестицій.

БІЗНЕС Академія впроваджуватиме освітні програми з репутаційного менеджменту та інтегрального лідерства для власників бізнесу. Програми розраховані на практиків, що інтегрують свій бізнес в глобальну економіку та хочуть відповідати кращим світовим зразкам.

БІЗНЕС Івенти — це власний майданчик для обміну досвідом, комунікацій та організації подій, що просувають ідею “білого” бізнесу.

Ми запрошуємо український “білий” бізнес разом з нами долучитися до участі в світових форумах для підвищення репутації та збільшення капіталізації вітчизняного бізнесу.

b2b-мережа business.ua — мережа координації взаємодії “білого” бізнесу України, що прискорює прямі контакти та збільшує прибутки і загальну капіталізацію бізнесу.

Репутаційний барометр — наша система нового вимірювання результатів бізнес-діяльності за такими трьома складовими, як репутаційний капітал, людський капітал та соціальний капітал.

Результати масштабного всеукраїнського моніторингу репутації дадуть можливість інвесторам та партнерам з будь-якої точки світу зважено та оперативно приймати рішення щодо співпраці з компанією. Ми ставимо собі за мету протягом наступних п’яти років закласти міцне підґрунття репутаційної економіки в Україні.

Від спільної участі виграє не лише БІЗНЕС, а й уся економіка України. По-перше, ми отримаємо вплив, адже стаємо співінвесторами та партнерами в проекті БІЗНЕС 100.

По-друге, захист — ми разом реалізуємо програми для захисту, взаємодії та залучення інвестицій. І, по-третє, спільний голос — українські підприємці разом змінюють ставлення до “білого” бізнесу країни, як до ключового драйвера соціально-економічного розвитку України.

p 12

 

 

Перші співінвестори БІЗНЕС 100

p 12 1Олена Кошарна,
засновник та головний виконавчий директор компанії Horizon Capital:

— Команда Horizon Capital вірить, що зараз саме час для підтримки підприємців-візіонерів, які розвивають компанії, здійснюючи трансформаційний вплив на свої індустрії в Україні та сусідніх регіонах, і які захищені від ризиків девальвації завдяки експорту продукції, низькій собівартості та унікальним технологіям.

p 12 2Віталій Антонов,
голова наглядової ради та президент “Концерну Галнафтогаз”, засновник “ОККО Group”:

— На правах члена Української Бізнес Асоціації я запрошую всіх небайдужих і “білих” у цей проект. Приходьте і ставайте учасником доброї справи.

Не можна розвиватись без довіри. Ми свідомо йдемо “білим” шляхом, тому що це не обмежує зростання.

Якщо хочеш прогресувати, маєш переконати інвестора в поверненні йому грошей і показати, як ти це зробиш.

p 12 3Юрий Косюк,
засновник і голова правління агрохолдингу “Миронівський хлібопродукт”:

— Вся наша історія, власне, і показує те, що ми були прозорі та зрозумілі. Це допомагало нам не тільки вижити, а й розвиватися незалежно від обставин. Я люблю цю країну, і це не пафос. Я люблю бути в цій країні, мені тут подобається.

Чесність — це дуже важливо, тому що чесність — це мужність. І чим наполегливіше ми будемо пропагувати ідеї прозорості та пояснювати людям, що бути “чорним” — це невигідно, тим швидше ми змінимо країну.

І чим більше компаній своїм прикладом будуть показувати успішні кейси, тим ближче ми будемо до Європи.


p 12 4Олександр Громико,
президент та засновник холдингу КТД-Груп (побутова техніка Saturn):

— Коли ми в 1996 р. створили компанію, то свою першу рекламу дали в газету БІЗНЕС. В бізнесі багато що визначають особистий контакт і особиста довіра.

З Володимиром Чеповим ми знайомі багато років і разом проходили шлях, зараз продовжуємо працювати задля детенізації економіки, збільшення капіталізації країни.

Буде зростати капіталізація країни, зростатиме капіталізація бізнесу і таких компаній, як моя. Я вірю, що з новими акціонерами і з вашою великою новою командою цей шлях можна пройти і стати успішним медіа.

p 12 5Віталій Ільченко,
власник групи компаній “УКРАВІТ”:

— Це об’єднання однодумців задля прискорення реформ в Україні та поширення ідей “білого” бізнесу.

Як компанія, ми обрали саме такий шлях, тому не хочемо бути осторонь важливих змін. Нам цікаво бути в процесі, тому ми долучилися до проекту БІЗНЕС 100.

p 12 6Ілля Леоненко,
співвласник Chemical Elements Ukraine:

— Я вірю, що будуть справжні зміни, коли ми почнемо думати і діяти інакше. Коли ми перейдемо від обговорення, що ми робимо, до обговорення того, як ми це робимо. БІЗНЕС 100 — саме про це.

Не про те, що ми робимо, а як ми це робимо. Ця формула зможе вирішити велику кількість проблем і допомогти економіці.

p 12 7Сергій Позняк,
засновник FGK Financial Group:

— Журнал БІЗНЕС — це легенда вітчизняної періодики.

Проект БІЗНЕС 100 — це конкретні дії, що дозволять формувати бізнес-середовище, де бізнесмени один одному довіряють. Це дає можливість масштабувати чесні та “білі” бізнеси, прискорювати в них процеси через консолідацію бізнесменів, людей, ресурсів.

Таке об’єднання — це епохальна подія, що дає суттєвий поштовх для “білого” бізнесу на міжнародній арені.