1920х200 brand 23opt

Новости компаний

Понеділок, 11 червня 2018 14:41

Zakupki.Кращі: в ProZorro нагородили лідерів

25 держустанов і приватних компаній отримали премію Zakupki.Кращі за прозорі й відкриті торги у системах ProZorro, ProZorro.Продажі та RIALTO

 Цього року 8 червня премія Zakupki.Кращі вдруге відзначила найвідповідальніших замовників та постачальників. Переможців серед державних та комерційних компаній було обрано у трьох категоріях: “Експертний вибір”, “За результатами в системі”, “Громадський вибір”. Нагороди отримали 9 державних органів і 16 представників бізнесу. За розвиток системи було відзначено й тих, хто допомагає розвивати прозорі тендери від імені громадськості.

z1

«Zakupki.Кращі: громадський вибір» – нагорода, що з’явилася цього року. Вона демонструє, хто є лідером у держзакупівлях на думку самих організаторів та учасників тендерів. Визначення переможців було відкритим і проходило у кілька етапів – висунення номінантів, оприлюднення списків та голосування, в якому взяли участь понад 20 тис. учасників. До переліку претендентів увійшло понад 100 компаній. ВУ підсумку кращий постачальник зібрав майже 6,5 тис. голосів, а кращий замовник – 3,5.

z2

“Для галузі публічних закупівель є дуже важливим ініціювання та проведення такої премії. Вона дає зрозуміти, хто є найкращим у сфері, хто підтримує зміни, хто запроваджує якісні й ефективні практики, що мають стати стандартами. І ми повинні допомогти лідерам у галузі нести свої практики далі. Це мотивує всіх організаторів та учасників закупівель своїми діями робити наше життя якіснішим, а нашу країну – успішною. Особливо хочу відзначити тих, хто потрапив у номінацію "Громадський вибір". Адже якщо найбільш зацікавлені у галузі проголосували за цих представників, то вони точно найкращі,” – наголосила Лілія Лахтіонова, директорка департаменту регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Переможців премії в категоріях “Експертний вибір” та “За результатами в системі” визначала спеціальна комісія, до якої увійшли представники торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua та фахівці моніторингового порталу DoZorro.

z3

“Кожна з номінацій включає в себе мінімум 8 різноманітних критеріїв, за якими ми оцінювали учасників та замовників системи, використовуючи професійний модуль аналітики. Про багатьох номінантів ви, мабуть, почуєте вперше. І це зокрема показник незалежності цієї премії. Ми орієнтуємося на дані та результати роботи у системі за багатьма параметрами одночасно. Такий підхід дає змогу ідентифікувати справжніх лідерів визначених напрямів”, – пояснив Віктор Нестуля, директор Програми інноваційних проектів Transparency International Україна.

Організатор премії торговельний майданчик Zakupki.Prom.ua – один із перших, хто підтримав реформу, сприяв розвитку електронних закупівель та працював над виведенням відносин держави і бізнесу на новий рівень. Майданчик акредитований у трьох системах – публічних електронних закупівель ProZorro, державних електронних аукціонів ProZorro.Продажі та відкритих комерційних торгів RIALTO. Завдяки цьому Zakupki.Prom.ua мають достатню експертність, аби оцінювати результати роботи організаторів і учасників у різних видах електронних торгів.

z4

"Наша премія вирізняється тим, що ми вручаємо її замовникам і постачальникам, покупцям і продавцям, які працюють не лише в системі ProZorro, а й у системах ProZorro.Продажі та RIALTO. Ми ростемо, й усі нові проекти, до яких долучається майданчик Zakupki.Prom.ua, несуть ідеологію чесних правил та рівних можливостей. Ми раді, що можемо відзначити кращих у всіх трьох системах та мотивувати весь ринок підтягуватися до рівня переможців премії. Зі свого боку, будемо й надалі допомагати бізнесу й держкомпаніям досягати нових висот, заробляти гроші чи додаткову економію,” – розповіла Оксана Ферчук, керівник торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua.

Переможці ІІ професійної премії Zakupki.Кращі

 • Громадський вибір: найкращий постачальник

ТОВ "ФІТНЕС ТРЕЙДІНГ"

 • Громадський вибір: найкращий замовник

Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету міністрів України

Номінація “За ефективні закупівлі”

 • Найбільш ощадливий замовник у системі ProZorro – Комунальний заклад "Дніпропетровська міська клінічна лікарня №2" Дніпропетровської обласної ради
 • Професіонал конкурентних закупівель у системі ProZorro – Дніпровський педагогічний коледж Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара
 • Найактивніший замовник в системі RIALTO – ПАТ "НВО "Київський завод автоматики"

Номінація «Найкращі комунікації»

 • Найкраща система роботи з постачальниками в системі ProZorro – Державне підприємство "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
 • Найбільш комунікабельний учасник RIALTO – ТОВ "Рекламний текстиль"
 • Лідер із проактивних комунікацій у ProZorro й DOZORRO – Маріупольська міська рада

Номінація “За ефективну участь”

 • Найрезультативніший учасник у системі ProZorro – ТОВ "ВВ-Профіт"
 • Найбільш ефективний покупець кредитних портфелів у системі ProZorro.Продажі – ТОВ "Росвен Інвест Україна"
 • Найякісніша підготовка пропозицій у системі ProZorro – ТОВ "УКР ДІАГНОСТИКА"

Номінація “Суперучасник”

 • Активний і результативний захисник своїх прав та інтересів у системі ProZorro – ТОВ "БАДМ-Б"
 • Наполегливий учасник у системі ProZorro – ТОВ "ОСВ ТРЕЙДИНГ"
  Найбільш активний учасник системи RIALTO – ТОВ "ОФІС-КИТ"
 • Найбільша кількість перемог у системі RIALTO – ФОП Ніколаєнко Андрій Вікторович

Номінація “За просування системи”

 • Учасник, який робить найбільший внесок у розвиток системи ProZorro – ООО "Текстиль-Контакт"
 • Перший у системі ProZorro.Продажі – АТ "Укргазвидобування"
 • Замовник-провідник у системі ProZorro – ПАТ "Укрпошта"

Номінація “Суперзамовник”

 • Найпрогресивніший замовник ProZorro.Продажі – ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України"
 • Найвища конкуренція в аукціонах ProZorro.Продажі – ДК "Укрспецекспорт"
 • Найбільший обсяг закупівель у системі RIALTO – ПАТ "ФАРМАК"
 • Найвідповідальніший замовник у системі RIALTO – Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" (МАУ)
 • Найбільш конкурентна закупівля у системі RIALTO – компанія "Брокард-Україна"

Номінація “Суперпокупець”

 • Найбільш активний покупець ProZorro.Продажі – ТОВ «ОПТИМУМ ФАКТОР»
 • Найбільш цілеспрямований покупець ProZorro.Продажі – ТОВ «РЕНТАЛ-ПАВЕР»

Номінація “За розвиток системи”

 • Медіа, що допомагають розвивати прозорі закупівлі в системі ProZorro – радіо "Країна ФМ"
 • Незалежні активісти, які приносять користь системі закупівель – Денис Селін, заступник голови правління ГО "Платформа Громадський Контроль"
 • Громадська організація, яка робить найбільший внесок у розвиток системи – Transparency International Ukraine
 • Бізнес-асоціація, яка допомагає розвитку системи – Спілка українських підприємців (СУП)
 • Консультанти-активісти, які діляться знаннями і досвідом – юридична Компанія “Праве діло”

Премія Zakupki.Кращiвідзнака, що була започаткована у 2016 році. Вона вручається замовникам та постачальникам, які використовують можливості електронних закупівель найбільш ефективно. Нагородами відзначаються учасники у трьох категорiях: “Експертний вибір”, “За результатами в системі”, “Громадський вибір”. Організатор премії – торговельний майданчик Zakupki.Prom.ua.

DoZorroмоніторинговий портал, що здійснює громадський контроль держзакупівель. На порталі будь-хто може надати зворотній зв’язок державному замовнику чи постачальнику, суспільству чи правоохоронним органам щодо проведеної процедури закупівлі, обговорити та оцінити умови конкретної закупівлі, проаналізувати закупівлі окремого замовника.

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.