Субота, 02 березня 2019 12:30

«Український бізнес зацікавлений у питанні безпеки державного кордону», — Василіс Бумбурас

Віце-президент Благодійної організації "Фонд Бумбураса", виконавчий директор будівельної компанії "Гефест" Василіс Бумбурас вважає, що український бізнес зацікавлений у стратегії безпеки України і зокрема Чорноморського регіону.

Про це він повідомив під час Міжнародної конференції "Одеські дебати: Об'єднання України, Чорноморського регіону і трансатлантичних партнерів". Форум відкрився в Одесі 1 березня.

Захід відбувся за підтримки МЗС України та Німецького Фонду Маршалла.

Генеральним спонсором конференції стали БО "Фонд Бумбураса" і будівельна компанія "Гефест".

"Наша сім'я майже 25 років живе і працює в Україні. Фактично, ця країна стала нашим другим домом. Нам вкрай небайдужа її доля. І ми вважаємо своїм обов'язком відповідати взаємністю тій державі, яка створює ґрунт для розвитку нашого бізнесу. Тому ми взяли активну участь в організації такої важливої конференції. Окрема подяка в цьому питанні Міністру закордонних справ Павлу Клімкіну. Оскільки питання безпеки — вкрай важливе для України і Чорноморського регіону зокрема," — зазначив Бумбурас .df2

"Інвестиції приходять туди, де спокійно і комфортно працювати і, звичайно ж, заробляти. І український бізнес в цьому питанні зацікавлений. Я вважаю, що обговорення теми безпеки за участю таких високопоставлених гостей, як Джорд Кент і Пітер Вагнер буде конструктивним для спільного вироблення регіональної стратегії", — додав Бумбурас.

У конференції взяли участь дипломати та міністри з США, Грузії, Болгарії, Бельгії, Молдови, Румунії, Польщі, а також представники різних державних силових відомств.

Серед почесних гостей: заступник помічника держсекретаря США Джорд Кент, керівник групи підтримки України в Європейській комісії Пітер Вагнер, заступник Міністра закордонних справ Грузії Вахтанг Махароблішвілі.

Українську сторону представляв Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Прочитано 412 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.