Ставніцер: У проекту mOre вимагають покинути офіс у бізнес-центрі "Торонто-Київ"

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Інтелектуальний простір mOre в терміновому порядку має покинути офіс в бізнес-центрі "Торонто-Київ" на вулиці Великій Васильківській в столиці.

 Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook засновник проекту Андрій Ставніцер, таку умову поставив Сергій Пилипенко, директор промислово-будівельної групи "Ковальська", яка є власником приміщення.

"Коли навесні минулого року наше приміщення купила компанія "Бетон від Ковальської", новий господар Сергій Пилипенко спочатку був лояльний. Ми не насторожилися навіть тоді, коли інших орендарів з приміщення виселили в пожежному порядку та без переговорів. Потім з нас почали вимагати передоплату. Ми не пручалися, так як не завжди були ідеальними орендарями. Та ось на початку лютого нам прислали повідомлення про розірвання договору оренди та терміновий виїзд з приміщення", — написав Ставніцер.

За його словами, Сергій Пилипенко демонструє "нульову готовність розмовляти", хоча засновники проекту mOre вклали багато грошей і зусиль в облаштування офісу.

"Коли ми прийшли до бізнес-центру напроти костелу, він був практично порожнім. Багато в чому завдяки нам ця сіра комерційна недвіга з видом на костел стала помітна на культурній карті Києва", — уточнив Ставніцер.

Він підкреслив, що mOre стало штаб-квартирою для багатьох проектів і майданчиком для дискусій з видатними людьми.

"У mOre переїхав TheAspenInstituteKyiv — можливо, саме освічене й ресурсне українське community, сьогодення і діяльну. У нас виступали всі кандидати в президенти, включаючи Петра Порошенка. FBN Ukraine теж отримав тут базовий табір. Найбільші українські сімейні компанії не раз збиралися в цих стінах. Тут проходили борд-мітинги Vladislav Burda. Ми стали привозити до Києва спікерів, яких люди гуглять і цитують. Михайло КазінікArkadi TsukerMark SoloninKurt D VolkerMisha Kozyrev. Були заплановані Биков, Тоні Шей і багато інших", — зазначив Ставніцер.

Він також нагадав, що в mOre виступали всі основні кандидати в Президенти, в тому числі й чинний глава держави Петро Порошенко. Крім того, тут знаходиться магазин apt.13, яким керує дружина Андрія Ставніцера Діана.

"Магазину "Ковальська" дозволила досидіти до кінця травня. В якості послуги. Підвищивши орендну плату в 2 рази. Втім, я зовсім не здивуюся, якщо і цей договір буде розірвано завтра", — написав засновник mOre.

При цьому Андрій Ставніцер запевнив, що mOre продовжить свою діяльність в іншому офісі або в іншому форматі.

"Ми можемо на час стати відеопроектом, на час перейти в онлайн, можемо взагалі не мати постійної прописки та зустрічатися навіть у різних містах — але все одно залишимося морем. У будь-якому випадку, всі заходи відбудуться — може бути вже на інших локаціях, про що повідомимо всіх завчасно", — підкреслив засновник проекту.

Проект mOre заснований в 2018 році. Засновники задумували його як простір для інтелектуальних бесід з видатними людьми.