Вівторок, 15 січня 2019 17:46

Юркевич: ФК "Шахтар" поселив студентів своєї академії до відрейдереного готелю з відімкненою пожежною сигналізацією

Бізнесмен 15 січня 2019 року оприлюднив відкрите звернення до Рината Ахметова

Причиною звернення є атака на майно Юркевича з боку людей, дотичних до менеджменту ФК "Шахтар".

"Шановний Рінате Леонідовичу, я звертаюся до Вас як бенефіціара ФК «Шахтар». Я хочу проінформувати вас про те, що генеральний директор ФК «Шахтар» Палкін Сергій Анатолійович є безпосереднім замовником, а ФК «Шахтар» — вигодонабувачем захоплення майна й активів [моїх] компаній" – йдеться у зверненні.

За словами Юркевича, увійшовши в змову з російським ПАТ Сбербанк, з ТОВ ФК «Арсенал-Київ», ТОВ ОГ «Київ-Центр» (братів Потапенків) 8 січня здійснили грабіж та розбій у відношенні компаній Юркевича.

Об'єктами рейдерської атаки стали:

— ТОВ «ЛЕНДІНВЕСТ 3000» (входить до групи Мілкіленд Україна) власник землі в Щасливому, під футбольними полями.

— ТОВ «АГРОЛЕНДІНВЕСТ» (входить до групи Мілкіленд Україна) власник землі в Щасливому, під футбольними полями.

— ТОВ «Акко груп» компанія інвестор і оператор готелю і кафе в Щасливому

— ТОВ «СітіСтейт» компанія власник нерухомості в Щасливому

— ТОВ «Сітістейтсервіс» компанія власник, нерухомості, свердловин, котелень в Щасливому, надає комунальні послуги ОСББ «Щасливе Лесі Українки 14».

Ці компанії брали участь в наданні сервісу для ТОВ ФК «Арсенал-Київ», який у свою чергу надавав послуги Футбольній Академії ФК «Шахтар».

З 2014 по 2018 рік, за словами Юркевича, ці компанії докладали багато зусиль, щоб забезпечити необхідний рівень сервісу. При цьому сервіс надавався з відстрочкою платежу.

Юркевич зокрема зазначає: "Ми пішли на те, що допустити прострочення по оплаті оренди землі на суму 932 тис. грн. У листопаді та грудні 2018 року ТОВ ФК «Арсенал-Київ» відмовився підписувати акти по вже наданим послугам проживання і харчування на суму на 2 483 046,26 грн з ПДВ. Мало того подає позов на повернення 200 тис. грн".

А 29 грудня 2018 року разом з представниками Ощадбанку, ТОВ «Стар Реалті» »(код ЄДРПОУ – 42668748), засноване за три тижні до рейдерського захоплення, і з яким "Сбербанк" уклав другий договір оренди в порушення першочергового права орендаря ТОВ «Акко груп» на продовження оренди з новим власником) зробив спробу рейдерського захоплення нерухомості зазначених вище компаній, яку адвокатам вдалося зупинити.

Бізнесмен зазначає: "Я до останнього не вірив, що дані дії узгоджені і підтримуються керівництвом ФК «Шахтар». [Але] 13 січня ФК "Шахтар", завіз і поселив у готелі дітей. При цьому свідомо йдучи на те, що селили в готель, який насичений купою людей в балаклавах, який живиться від електрогенератора і не має стандартного електропостачання, який не має договорів на водопостачання та теплопостачання і просто краде тепло і воду у місцевих жителів. У якому відімкнена і не працює система пожежної сигналізації та пожежогасіння".

На думку Юркевича, метою таких дій є заволодіння майном ТОВ Акко груп.

Персоналу ФК Шахтар було оголошено що готель забраний у попереднього власника за борги, що є явною неправдою.

Всі дані факти говорять про те що ФК Шахтар свідомо йде на фінансування рейдерського захоплення і є вигодонабувачем.

За посиланням, всі наявні юридичні документи з даного конфлікту.

Нагадаємо, раніше Анатолій Юркевич писав про те, що захоплення кришує полковник НПУ Віталій Стрижак.

Прочитано 2031 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.