Понеділок, 14 січня 2019 17:22

Найбільше в Європі підприємство з виробництва скла збудують в Київській області

На Форумі про перспективи українсько-арабського співробітництва Олександр Моляка розповів про унікальний проект, який хочуть втілити американські інвестори на території України

У Київській області в 2019 році почнеться будівництво найбільшого в Європі заводу з виробництва скла потужністю 600 тонн на добу, в який буде інвестовано понад 300 млн євро.

Про це у виступі на Форумі про перспективи українсько-арабського співробітництва заявив президент групи компаній “Агромату” Олександр Моляка, повідомляє Укрінформ.

"Інвестиція, яка буде заходити в 2019 році в Україну, — це будівництво найбільшого в Європі заводу з виробництва скла флоат-методом потужністю 600 тонн на добу. Це величезний завод, який американці будуватимуть під ключ. У 2019 починаємо будувати. Інвестиції — більше 300 млн євро ", — сказав Моляка.

Він поінформував, що є керівником проекту, а буде споруджуватися завод у Київській області.

"Поки більше нічого не буду говорити, думаю, що через місяць американці оголосять на весь світ, що будують такий завод в Україні", — спрогнозував президент групи компаній "Агромату".

За словами Моляков, сьогодні в Україні жоден квадратний метр скла не проводиться, воно 100 — відсотково імпортується, відповідно, це позначається на собівартості будівництва. Тому було прийнято рішення побудувати такий завод в Україні.

"Я півтора року працював над цим проектом, все підписано, все йде ... Цей завод буде не завтра, він буде будуватися 24 місяці, але все ж він у нас буде, і це дуже важливо", — акцентував Моляка.

Він спрогнозував, що будівництво заводу з виробництва скла потужністю 600 тонн на добу покриє весь наявний дефіцит, дасть поштовх розвитку будівельної галузі та знизить собівартість будівництва. 

Прочитано 1182 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.