Вівторок, 25 вересня 2018 15:45

Власник «Бізнесу» Володимир Чеповий: 18 жовтня журнал стане власністю 100 співінвенсторів

Співінвестори журналу стануть членами проекту «БІЗНЕС100» - системи створення бізнесменами майбутнього України. «Я шукаю партнерів, які разом працюватимуть над системними змінами в Україні», - говорить Володимир Чеповий.

У вересні команди «БІЗНЕСУ» та КМЕФ провели бізнес-форум “10 успішних стратегій залучення інвестицій”, після якого ми отримали цілу хвилю заявок від кандидатів у співінвестори «БІЗНЕС100». Підприємцям, власникам потрібні нові інструменти залучення інвестицій, забезпечення безпеки та побудови репутації. Є величезний запит на екосистему, яка допоможе залучити інвестиції для розвитку. Ще до моменту прийняття рішення про фінансування постає питання про захист інвестицій. Нажаль, на 5-й рік реформ держава не виконала це завдання. Тому бізнес шукає альтернативні інструменти захисту та взаємопідтримки. Окреме завдання – побудова репутації для найбільш перспективних компаній України з експортним потенціалом. Ця ноша виглядає непідйомною для окремо взятого нового бізнесу, але може бути вирішена за рахунок репутації та рекомендацій інших членів спільноти.

У жовтні ми трансформуємо журнал «Бізнес» у такий інструмент. Уся команда нового колективного  медіа буде працювати на забезпечення інтересів членів проекту «.БІЗНЕС100».

Подати заявку та стати співінвестором легендарного журналу «БІЗНЕС» Ви можете на цій сторінці.

Прочитано 932 раз

Медиа

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.