Реєстратори переписали 9 магазинів загальною площею 5 727 м.кв. на сейшельський офшор та фірму-банкрут

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Сейшельський офшор був третім етапом перереєстрації

 Оборудка пройшла в три етапи. Перший. 8 червня 2018 року право власності на 9 магазинів ТОВ «Атек-2017» у Львові, Мелітополі, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Вінницькій обл., м. Житомир та Бердичів зареєстровано за ТОВ «Вікотек» (31199958) на підставі свідоцтв про право власності та договорів купівлі-продажу, начебто виданих місцевими органами влади або укладеними у 2001–2008 рр. За цими фактами порушено кримінальне провадження.

Керівником «Вікотек» є  В.О. Кононеко. Система YouControl дає по компанії загрозливий експрес-аналіз.

 

У державного реєстратора Грусевич Сергія Григоровича (Філія Комунального підприємства «Добробут» Литвинівської сільської ради у м. Києві) не виникло жодних запитань щодо того, хто володів зазначеним майном останні 10–17 років, і що у 2015 році магазини було продано банком-кредитором через невиконання боржником (Вікотек) своїх зобов‘язань. Не здивувало його і історія ТОВ «Вікотек», яке задля накладення мораторію на реалізацію активів відразу почало нову процедуру про банкрутство (минулу спробу було скасовано Постановою ВСУ від 09.08.18 р., оскільки кредитором фірми виявилася пов’язана із нею юрособа, а борг штучним)

Другий етап. Іще один «чесний» державний реєстратор, Міхачов Вячеслав Анатолійович (Київська обласна філія КП «Реєстрація нерухомості та бізнесу»), ділить кожен із зазначених об’єктів на дві частини. Власником вказаних об’єктів залишається ТОВ «Вікотек». В інформаційних довідках з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно не відображені підстави внесення записів про право власності та реквізити цих записів.

До речі, вищевказаних реєстраторів за адресами комунальних підприємств нам виявити не вдалося (як і самих підприємств).

Третій етап. 27.08.2018 приватний нотаріус Ляшук Олена Вікторівна (Київський міський нотаріальний округ, м. Київ) на підставі договорів купівлі-продажу, порушивши принцип територіальності, зареєструвала право власності на спірні об'єкти, розташовані у місті Вінниця та місті Жмеринка, за Міжнародною комерційною компанією "Данекспро ЛТД" (країна реєстрації: Республіка Сейшельські Острови. 

На даний момент потерпіла сторона, власник об’єктів – ТОВ «Атек-2017» подало скаргу до «антирейдерської» комісії Міністерства юстиції та очікує на справедливу юридичну оцінку та скасування незаконних реєстраційних дій

Журнал «Бізнес» неодноразово писав про системні недоліки роботи Мінюсту, які дозволяють здійснювати незаконну реєстрацію корпоративних та речових прав. «Бізнес» переконаний, що Мінюсту чудово відомо про прогалини у законодавстві, які сприяють «чорним» реєстраторам. 

Раніше ЗМІ публікували відкрите звернення до Генерального прокурора кредиторів компанії "Вікотек", які звинувачують В. Кононенко у шахрайстві.