business brand 1mln 6

 
Володимир Чеповий
спільно інвестувати
 
Володимир Полевий
захистити свій бізнес
 
Юрій Гусєв
розповісти про свій бізнес
 
Світлана Власова
розвивати свій бізнес
 
Олексій Чуєв
включитися у бізнес-події
Вівторок, 17 липня 2018 15:42

За 2017 рік «Нафтогаз» отримав рекордний прибуток

«Нафтогаз» отримав найбільший за свою двадцятирічну історію чистий прибуток: 39,4 млрд грн (у 2016 році 17,8 млрд грн)

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» у 2017 році отримала 39,4 млрд грн чистого прибутку, що у 2,2 разу більше показника за 2016 рік, зазначається у фінансовій звітності компанії, незалежний аудит якої провела аудиторська компанія Deloitte, інформує УНІАН

Коментуючи цей результат, у прес-службі «Нафтогазу» відзначили, що перемога в арбітражних процесах проти «Газпрому» стала головним фактором прибутковості групи у 2017 році. 

«Нафтогаз» отримав найбільший за свою двадцятирічну історію чистий прибуток: 39,4 млрд грн (у 2016 році 17,8 млрд грн). Без позитивного ефекту арбітражу в справі про транзит газу група зазнала б чистого збитку у розмірі 7,4 млрд грн», — йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що досягнення таких результатів стало можливим завдяки тому, що «Нафтогаз» збільшив видобуток газу, створив умови для нарощування транзиту, працював над поверненням боргів і почав впровадження нової системи закупівель. 

Відзначається, що завдяки збільшенню інвестицій у видобуток компанія «Укргазвидобування» вийшла на рекордний за 24 роки роботи рівень видобутку — 15,3 млрд куб. м газу. 

Також минулого року було завершено модернізацію Шебелинського ГПЗ, завдяки якій підприємство тепер випускає паливо стандарту Євро-5. 

У 2017 році підприємства групи заощадили 6,9 млрд грн завдяки закупівлям через ProZorro, загальний обсяг яких становив 119,2 млрд грн. 

 

Прочитано 273 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.