Понеділок, 09 липня 2018 10:23

ЄС прийняла рішення надати Україні 1 млрд євро

Європарламент, Рада ЄС та Єврокомісія спільно погодили рішення про надання макрофінансової допомоги Україні у розмірі 1 млрд євро

У понеділок, 9 липня, офіційно набрало чнності рішення Євросоюзу про виділення Україні мільярда євро в якості макрофінансової допомоги. Про це повідомляє УНН  з посиланням на публікацію в офіційному журналі ЄС.

Єврокомісія відповідатиме за виплату макроекономічної допомоги. Комісія та Європейська служба зовнішніх дій контролювати виконання умов.

"Європарламент, Рада ЄС та Єврокомісія зробили спільну заяву "в світлі невиконаних умов і скасування третього траншу попередньої програми", — повідомляється на сайті.

Подальша макрофінансова допомога буде залежати від прогресу в запобіганні корупції, а також від прогресу програми МВФ, йдеться в повідомленні. Меморандум про взаєморозуміння буде включати зобов'язання щодо посилення управління, адміністративних можливостей та інституційної структури для запобігання корупції.

Після кожної виплати Комісія публічно буде звітувати про виконання умов, зокрема щодо запобігання корупції. Щодо подальших кроків, відзначається, що: "Європейський Парламент та Рада ЄС будуть покликані прийняти рішення без подальшого обговорення".

Прочитано 369 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.