Середа, 04 липня 2018 14:24

Астарта введе в експлуатацію три нові елеватори

Найбільший виробник цукру в Україні відкриє три елеватори в Полтавській області

Агропромисловий холдинг "Астарта", найбільший виробник цукру в Україні, в липні вводить в експлуатацію три елеватори в Полтавській області: Яреськівський (100 тис. тонн одноразового зберігання), Лутовинівський (100 тис. тонн) і Скороходівський (30 тис. тонн), пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням прес-служби, інвестиції в будівництво елеваторів сягнули близько EUR32 млн.

"На Лутовинівському та Яреськівському елеваторах працюють по дві лінії приймання зерна, кожна продуктивністю 150 тонн/годину. Такої ж продуктивності й лінія на Скороходівському. Усі підприємства обладнані автоматизованою системою управління, мають інфраструктуру для відвантаження зерна на залізничний та автотранспорт", — уточнюється в повідомленні.

Як зазначено, елеватори вже прийматимуть зерно нового врожаю. Нині їхні потужності дають змогу забезпечити потреби і агрофірм "Астарти", і місцевих партнерів.

Запуск елеваторів став одним з етапів інвестиційної програми "Зерно Астарти", у рамках якої компанія з 2015 року створює елеваторний комплекс загальною потужністю зберігання понад 500 тис. тонн. Наразі програму виконано орієнтовно на 70%.

Прочитано 214 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.