Середа, 27 червня 2018 11:54

Стратегію розвитку Приватбанку затверджено

Мінфін схвалив стратегію розвитку, вважаючи, що її положення сприятиме зміцненню сильних сторін банку та його позиції на ринку

Міністерство фінансів затвердило Стратегію розвитку Приватбанку до 2022 року, інформує НВ-Бізнес.

Про це повідомили у прес-службі міністерства.

Документ передбачає впровадження ефективної системи управління ризиками, вирішення проблеми з непрацюючими кредитами, а також низку організаційних та управлінських змін, спрямованих на підвищення ефективності та зменшення витрат.

"Ми вважаємо, що практична імплементація положень Стратегії сприятиме зміцненню сильних сторін банку та його позиції на ринку, забезпечуючи при цьому прийнятний рівень дохідності на рівні з найкращими гравцями. Гарантом імплементації затвердженої стратегії розвитку буде незалежна Наглядова рада банку", — зазначила в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова.

Відповідно до зазначених в Стратегії показників у 2022 році Приватбанк планує отримати 8,4 млрд грн чистого прибутку і буде готовим до виходу держави з капіталу.

Сумарний дохід для акціонера в період з 2018 по 2022 роки становитиме 81 млрд грн, без урахування коштів, які Приватбанк має повернути через суди.

Прочитано 382 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.