Вівторок, 26 червня 2018 11:47

Данія планує надати фінансову допомогу Україні на 2,2 млрд грн

Данія протягом п’яти років виділить на підтримку ефективного урядування, захист прав людей та стійке економічне зростання в Україні 2,2 млрд грн 

Протягом наступних п’яти років Данія виділить на підтримку України 530 млн данських крон (2,2 млрд гривень), передає Європейська правда.

Про це йдеться у статті прем’єр-міністрів України і Данії на сайті "Європейської правди".

Кошти підуть на підтримку ефективного урядування, захист прав людей та стійке економічне зростання в Україні.

Прем’єри Володимир Гройсман та Ларс Люкке Расмуссен відзначають, що міжнародна підтримка українських зусиль щодо реформ є особливо важливою на тлі спроб РФ зупинити західний курс України.

"Для України частиною відповіді на цей виклик є подальше відстоювання європейських цінностей та побудова реформованого і процвітаючого суспільства. Європа зацікавлена в підтримці цих зусиль", — наголошується у статті.

Зауважимо, 27 червня у Копенгагені відбудеться Конференція з питань реформ в Україні. Як відзначають глави урядів, вона має на меті пришвидшити темп реформ в Україні.

"Конференція у Копенгагені – це не просто місце, де збираються урядовці. Ця подія стане також драйвером реформ в Україні та за кордоном, драйвером підтримки реформованої України та її тіснішого партнерства із міжнародною спільнотою", — йдеться у статті.

Прочитано 172 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.