П'ятниця, 22 червня 2018 13:30

МСБ отримав 250 мільйонів гривень кредитів за пільговими умовами

У рамках  програми Німецько-Українського фонду і проекту EU4Business, малий та середній бізнес України отримав пільгові кредити з середньою ставкою в 14,8%

За рік український малий і середній бізнес отримав пільгових кредитів на загальну суму 237,7 млн ​​грн. Ці кредити були видані в рамках програми Німецько-Українського фонду і проекту EU4Business, який фінансується Європейським Союзом. Про це повідомляє прес-служба Німецько-Українського фонду, передає Фінанси.

Кредити отримали 78 малих і середніх підприємств. Середня сума одного кредиту склала 2,3 млн грн. Аграрні компанії отримали кредитів на 180 млн грн. Ще майже 55 млн грн отримали промислові компанії, а готелі і ресторани – 2,4 млн грн.

Середня процентна ставка за кредитами для малого і середнього бізнесу склала 14,8%. Пріоритетними секторами для фінансування є легка і переробна промисловість, тваринництво та відновлювана енергетика.

Підприємець подає заявку про кредит в банк-партнер. Банк передає її для затвердження в Німецько-Український фонд. Кошти для кредиту надає НУФ. Після того як кредит погашається, банки партнери повертають ці гроші Фонду.

Прочитано 368 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.