Володимир Чеповий
спільно інвестувати
 
Володимир Полевий
захистити свій бізнес
 
Юрій Гусєв
розповісти про свій бізнес
 
Світлана Власова
розвивати свій бізнес
 
Олексій Чуєв
включитися у бізнес-події
П'ятниця, 22 червня 2018 10:00

У виробників сірчаної кислоти вистачає цистерн і обсягів, щоб закрити потреби українського ринку

Виробники сірчаної кислоти запевняють у спроможності задовольнити потреби ринку

Металурги лякають громадськість тим, що у вітчизняних виробників сірчаної кислоти — ДП «Східний ГЗК», ДП «Сумихімпром» і ТОВ «НВП «Зоря» і ТОВ «Перше хімічне об'єднання», — недостатньо транспорту для перевезення сірчаної кислоти. І купують російський і білоруський продукт.

Виробники спростовують ці твердження і запевняють, що мають в наявності 235 спец цистерн, які дозволяють щорічно перевозити понад 300 тис. т сірчаної кислоти.

«Це більш ніж удвічі більше від нинішньої потреби нашого ринку», — йдеться в їхньому зверненні до Мінекономрозвитку, що є в розпорядженні видання.

В даний час відомство проводить спецрозслідування, щодо захисту вітчизняного ринку від російського і білоруського імпорту сірчаної кислоти.

Заяви сталеварів про те, що вітчизняні виробники нібито не в змозі задовольнити попит внутрішніх споживачів в сірчаній кислоті, — теж не відповідають дійсності, стверджують наші заводи.

«Заявники мають достатньо потужностей, щоб задовольнити як власні потреби, так і потреби ринку, і навіть експортувати сірчану кислоту», — йдеться в їхньому зверненні до міністерства.

Сумарні потужності з випуску сірчаної кислоти ДП «Східний ГЗК», ПАТ «Сумихімпром», ТОВ «НВП« Зоря» і ТОВ «Перше хімічне об'єднання» складають 1,123 млн т.

У даний момент їх потужності недовантажені більш ніж на половину, і це негативно впливає на економіку зазначених підприємств.

Прочитано 334 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.