Володимир Чеповий
спільно інвестувати
 
Володимир Полевий
захистити свій бізнес
 
Юрій Гусєв
розповісти про свій бізнес
 
Світлана Власова
розвивати свій бізнес
 
Олексій Чуєв
включитися у бізнес-події
П'ятниця, 27 квітня 2018 11:14

НКЦПФР анулював доступ до фондового ринку одразу 11 українських банків

Ліцензії анульовані у зв'язку з нездійсненням ліцензіатами професійної діяльності на фондовому ринку в період з 1 січня 2017 року по 12 квітня 2018 року

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) за підсумками засідання 27 квітня анулювала 11 банкам і ще 11 фінкомпаніям ліцензії на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку, пише НВ-Бізнес.

Про це повідомив регулятор.

Так, Ощадбанку, Сітібанку і Банку 3/4 анульовані ліцензії на управління цінними паперами та андерайтинг, Укргазбанку і ТАСкомбанку — на управління цінними паперами, банкам Юнісон, Земельний капітал і Траст-капітал — на дилерську діяльність, Дойче Банку ДБУ і банку Фамільний — на брокерську діяльність і останньому, а також Альфа-банку на андеррайтинг.

Крім того, регулятор анулював ліцензії компаніям Альтана Капітал, Ай Пі Сек'юрітіз, Міленіум Капітал, ІК А.І.С.Т. — Інвест (всім — на андеррайтинг), Запоріжсталь-АГ, Планета сервіс, Фенікс (всім на дилерську діяльність), Інформаційно-депозитарний центр Глобал, Київ-дилер (обидва на діяльність з управління цінними паперами), Колегія — цінні папери на депозитарну діяльність і Стокмаркет-інвест на брокерську діяльність.

Нацкомісія уточнює, що ліцензії анульовані у зв'язку з нездійсненням ліцензіатами професійної діяльності на фондовому ринку в період з 1 січня 2017 року по 12 квітня 2018 року.

Прочитано 214 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.