1920х200 brand 23opt

Середа, 11 квітня 2018 15:40

Німеччина може надати 14 млн євро на Фонд енергоефективності

Уряд Німеччини також узгодив імплементацію проекту технічної допомоги Україні в підготовці професійних енергоаудиторів та навчання співробітників Фонду

Німеччина готова виділити EUR10 млн на проекти Фонду енергоефективності та EUR4 млн на підготовку енергоаудиторів та навчання співробітників Фонду, повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, інформують Фінанси.

“Уряд Німеччини готовий підписати договір з IFC – International Finance Corporation — про внесення додаткових EUR10 млн до мультидонорського фонду для співфінансування проектів Фонду енергоефективності України”, — написав Г.Зубко на своїй сторінці в Facebook.

Він також повідомив, що уряд Німеччини узгодив імплементацію проекту технічної допомоги Україні в підготовці професійних енергоаудиторів та навчання співробітників Фонду в сумі EUR10 млн.

Як повідомлялося раніше, Кабмін добрив спільну з ЄС програму фінансування Фонду енергоефективності на EUR268 млн. За даними прес-служби Мінрегіону, допомога від ЄС в 2018 році складе EUR50 млн, в 2019 році — EUR54 млн.

У прес-службі також нагадали, що фінансування Фонду енергоефективності в 2018 р. з державного бюджету складе 1,6 млрд грн.

Прочитано 344 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.