Вівторок, 03 квітня 2018 13:49

МЕРТ виступає за повний перехід підприємців на РРО

Для кращої боротьби з тіньовою економікою МЕРТ наголошує на поступовому переходу всіх підприємців на використання касових апаратів

 

МЕРТ працює над детінізацією бізнесу та виступає за поступовий перехід на використання касових апаратів усіма українськими підприємцями. Про це під час дискусії на тему фінансування бізнесу повідомив директор департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Міністерства економічного розвитку та торгівлі Денис Гутенко, передає УНН.

“Ми продовжуємо роботу над детінізацією економіки. Зокрема, це стосується полегшення використання касових апаратів, щоб у подальшому можна було більше їх використовувати. Наш підхід — спочатку має буди спрощення, а потім повна фіскалізація. Загалом, з нашого боку, фіскалізовано багато, але контролю за цим мало”, — сказав він.

Серед іншого, у Мінекономрозвитку, за словами Гутенко, чекають на ухвалення закону про валюту, який також допоможе багатьом компаніям, показувати більше виручки.

“Важливо у цьому контексті, що є проект постанови НБУ щодо cashless-економіки, який дозволяє використовувати різні платіжні сервіси, а не лише платіжні термінали, а також передбачає більші зобов’язання для бізнесу щодо приймання безготівкових коштів”, — зауважив посадовець.

Прочитано 572 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.