1920х200 brand 23opt

Четвер, 15 березня 2018 10:51

Українська економіка отримала від Австрії 1,3 млрд доларів інвестицій

За підсумками 2017 року Австрія інвестувала в економіку України $1,344,5 млн, що становить 3,4% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій

Австрія до 2018 року інвестувала в економіку України понад $1,3 млрд, передає Інтерфакс-Україна.

"За підсумками минулого року, Австрія інвестувала в економіку України $1,344,5 млн, що становить 3,4% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку нашої країни", — йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів за результатами зустрічі прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з федеральним президентом Республіки Австрія Олександром ван дер Белленом.

Під час зустрічі В.Гройсман наголосив, що європейська інтеграція — незворотний зовнішньополітичний вибір України, саме тому Київ розраховує на подальшу активізацію діалогу з широкого спектру питань, з огляду на головування Австрії в ЄС у другій половині поточного року.

Окрему увагу сторони приділили ситуації на Донбасі. "Анексія Криму і окупація сходу — протизаконна. Це яскраве порушення міжнародного права. Росія вважає, що це все залишиться без покарання. Але ми маємо запобігти існуванню такої думки", — цитує президента Австрії прес-служба Кабміну.

Прочитано 232 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.