Четвер, 15 березня 2018 09:42

Коливання цін на нафту

Нафтові ціни стримує нарощування видобутку в США

Ціни на нафту стабільні в четвер: підтримкою стали очікування стійкого попиту, але подальший підйом ринку стримується нарощуванням видобутку сировини в США, повідомляє Укрінформ.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Ф'ючерси на північноморську суміш Brent опустилися на 0,03 відсотка до $64,87 за барель. Ф'ючерсні контракти на американську легку нафту WTI торгувалися біля позначки $60,97 за барель, що на 0,02 відсотка вище за попереднє закриття.

За прогнозом картеля ОПЕК, зростання світового попиту на нафту становитиме 1,62 мільйона барелів на добу в 2018 році. В той же час організація підвищила прогноз приросту пропозиції нафти з країн, що не входять до неї, в поточному році. Тепер ОПЕК вважає, що видобуток сировини в них збільшиться на 1,66 мільйона барелів на  добу. При цьому основним драйвером приросту стануть США.

Як показали дані Управління енергетичної інформації (EIA), обсяг виробництва нафти в США минулого тижня зріс до 10,38 мільйона барелів на добу - свіжого максимуму, який перевищує рівень середини 2016 року більш ніж на 23 відсотки. Запаси нафти в США у звітний період також зросли, тоді як запаси нафтопродуктів, навпаки, знизилися сильніше за прогноз аналітиків.

Прочитано 290 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.