Вівторок, 13 березня 2018 13:37

ФДМУ пропонує залучити до продажу великих об'єктів профспілки

 Задля того, аби трудові колективи знали про умови продажу, розуміли, як підприємство розвиватиметься після приватизації, скільки буде залучено інвестицій,  до складу комісії будуть запрошуватися профспілки

Фонд державного майна залучатиме до продажу великих об’єктів представників профспілок підприємств та фахівців з профільних міністерств, передають Фінанси.

Про це повідомив в.о. голови ФДМУ Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

“Відповідний наказ Фонду направлено на погодження до Міністерства юстиції. До складу аукціонної комісії будуть долучатися працівники не лише Фонду, а й профільних міністерств, самого товариства та з правом дорадчого голосу представники профспілкових організацій”, – зазначив він.

Як пояснив Трубаров, участь, зокрема, профспілок потрібна для того, аби зняти напругу в трудових колективах.

“Працівники, пам’ятаючи негативний досвід приватизації 90-х років, бояться, що після продажу підприємства їх скоротять. Задля того, аби трудові колективи знали про умови продажу, розуміли, як підприємство розвиватиметься після приватизації, скільки буде залучено інвестицій, та головне – були впевнені, що їх ніхто не звільнить і не погіршить умови праці, до складу комісії будуть запрошуватися профспілки”, – зазначив очільник Фонду держмайна.

Прочитано 288 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.