Понеділок, 12 березня 2018 10:33

Україну заполонили дешеві автомобілі з США

У цілому ринок нових автомобілів виріс в лютому майже на 21% порівняно з цим же місяцем рік тому. Результат минулого місяця — 5,9 тис. нових легковиків

За результатами лютого, лідером продажів нових автомобілів в Україні став Volkswagen Golf Sportwagen 2015 року, який возять до нас з США з-за заборони там продавати дизельні машини німецької марки, передає Ukr.Media.

Український імпортер німецьких автомобілів Audi і Volkswagen в лютому привіз велику партію дизельних автомобілів 2015 року, які заборонені до продажу в США і деяких інших країнах. Незважаючи на те, що автомобілі випущені ще в 2015 році, українці масово скуповують їх чекають у багатомісячних чергах.

Причина такого ажіотажу — низька ціна. Наприклад, дизельний Volkswagen Golf Sportwagen 2015 року виробництва мексиканського заводу Volkswagen AG коштує близько 18 тис. доларів, а Audi A3, вироблена в Угорщині — 19,5 тис. євро. Для прикладу — такі ж бензинові моделі автомобілів 2017 року виготовлення коштують у півтора-два рази дорожче.

Завдяки масовим постачанням цих моделей в лютому марка Volkswagen зайняла перше місце в рейтингу продажів нових авто в Україні, продавши 830 машин (з них половина саме «Спортвагени»). Порівняно з минулим роком цей бренд покращив свій результат у 2,2 рази, повідомляє асоціація «Укравтопром».

На другому місці в рейтингу продажів лютого – Toyota, яка займала роком раніше третю сходинку рейтингу. При цьому лютневі реалізації машин цієї марки в Україні зросли порівняно з 2017 роком удвічі і склали 697 шт.

Прочитано 1441 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.