Субота, 10 березня 2018 21:32

Єврокомісія погодила макрофінансову допомогу для України до 1 млрд євро

В Єврокомісії наголосили, що виплати залежатимуть від реалізації реформ в Україні

Європейська Комісія запропонувала виділити Україні нову макрофінансову допомогу в розмірі до EUR1 млрд для підтримки економічної стабілізації та структурних реформ, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомляє сайт Єврокомісії, йдеться про четверту програму макрофінансової допомоги України, яку мають схвалити Європарламент та Рада ЄС.

"Сьогоднішня пропозиція йде за запитом української влади та прямими дискусіями між президентом Комісії Жан-Клодом Юнкером і президентом України Петром Порошенком. Нова програма спрямована на те, щоб спиратися на прогрес, досягнутий у підтримці стабілізації економіки та структурних реформ під час трьох попередніх операцій MFA", — йдеться в заяві Єврокомісії, оприлюдненій у п'ятницю.

Віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс зазначив, що пропозиція про четверту програму макрофінансової допомоги свідчить про зобов'язання ЄС перед Україною.

Він також зазначив, що розраховує на підтримку цієї програми з боку Європейського парламенту і держав-членів ЄС.

"Усі виплати за запропонованою програмою, включаючи першу, залежатимуть від реалізації реформ, спрямованих на усунення вразливостей, виявлених в українській економіці. Включені до Меморандуму про взаєморозуміння, вони враховуватимуть заходи, які залишаються невирішеними з попередньої програми MFA, і включатимуть кроки щодо посилення боротьби з корупцією", — зазначили в Єврокомісії.

Пропозицію Єврокомісії щодо четвертої програми MFA для України мають затвердити Європейський парламент та Рада ЄС.

Прочитано 234 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.