Володимир Чеповий
спільно інвестувати
 
Володимир Полевий
захистити свій бізнес
 
Юрій Гусєв
розповісти про свій бізнес
 
Світлана Власова
розвивати свій бізнес
 
Олексій Чуєв
включитися у бізнес-події
Середа, 07 березня 2018 13:32

ФГВФО розпочав співпрацювати з приватними виконавцями

На запит фонду про початок співпраці вже відгукнулося 43 приватні виконавці з 88, внесених до відповідного Єдиного реєстру

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав співпрацю з приватними виконавцями, інформують Фінанси.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби фонду.

Згідно з ним, на запит фонду про початок співпраці вже відгукнулося 43 приватні виконавці з 88, внесених до відповідного Єдиного реєстру.

Відзначається, що перші виконавчі провадження будуть передані на відпрацювання приватним виконавцям найближчим часом.

Сьогодні на виконанні в органах Державної виконавчої служби знаходиться понад 113 тис. проваджень, за якими на користь неплатоспроможних банків стягненню підлягають кошти на загальну суму понад 132,1 млрд гривень.

Частина з них, за словами директора департаменту управління активами ФГВФО Ольги Білай, роками залишається без розгляду.

“Ми сподіваємося, що залучення до роботи приватних виконавців, можливо, більш мотивованих і заряджених “на результат”, від якого залежить їхня винагорода, — допоможе зрушити цей процес з місця і забезпечити своєчасне виконання судових рішень, прийнятих на користь неплатоспроможних банків”, — сказала Білай.

Також в повідомленні зазначено, що порядок співпраці фонду з приватними виконавцями затверджений відповідним рішенням виконавчої дирекції.

Документом, зокрема, визначено, що передачі на відпрацювання приватним виконавцям підлягають виконавчі документи, стягувачами по яких є банки в управлінні фонду, а сума вимог складає не менше 100 тис. гривень.

Виконавчі документи будуть розподілятися пропорційно в межах кожного виконавчого округу, а ефективність роботи приватних виконавців буде відстежуватися і аналізуватися.

Прочитано 233 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.