Середа, 07 березня 2018 10:51

Ціни на нафту: Brent торгується за 65,29 долара за барель

Вперше за чотири сесії ціни на еталонні марки нафта знижуються, Brent знизилась до 65,29 долара за барель,  WTI зменшилася до — до 62,13 долара

Ціни на нафту знижуються в середу вперше за чотири сесії на сигналах зростання запасів у США, а також збільшених побоюваннях торгових воєн після відставки економічного радника Білого дому Гері Кона, передає Інтерфакс-Україна.

Ціна травневих ф'ючерсів на нафту Brent в середу на лондонській біржі ICE Futures знизилася на $ 0,5 (0,76%) — до $ 65,29 за барель. У понеділок контракти подорожчали на $ 0,25 (0,38%) — до $ 65,79 за барель.

Вартість ф'ючерсу на нафту WTI на квітень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася до цього часу на $ 0,47 (0,75%) — до $ 62,13 за барель. За підсумками попередньої сесії контракти виросли в ціні на $ 0,03 (0,05%) — до $ 62,6 за барель.

Дані Американського інституту нафти (API) вказали на зростання запасів нафти за підсумками минулого тижня на 5,7 млн ​​барелів. Це посилило побоювання інвесторів, пов'язані з тим, що підвищення видобутку нафти в США зводить нанівець зусилля держав ОПЕК +, які намагаються домогтися балансу на ринку.

"Дані API є одним з факторів, які викликали зниження цін на нафту, — цитує агентство Bloomberg аналітика Rakuten Securities Inc. в Токіо Сатору Йосіда. — Крім того, політика "America First", якої дотримується Трамп, може привести до подальшого збільшення виробництва нафти в США, що зведе нанівець обмеження видобутку країнами ОПЕК+ ".

Нову хвилю занепокоєння спровокувала інформація про те, що Кон йде у відставку через розбіжності з президентом США Дональдом Трампом щодо введення мит на сталь і алюміній. Відставка Кона ще більше знижує ймовірність того, що адміністрація Трампа пом'якшить свою позицію щодо мит, введення яких може ініціювати торговельну війну, відзначають експерти.

Прочитано 260 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.