business brand 1mln 1

 
Володимир Чеповий
спільно інвестувати
 
Володимир Полевий
захистити свій бізнес
 
Юрій Гусєв
розповісти про свій бізнес
 
Світлана Власова
розвивати свій бізнес
 
Олексій Чуєв
включитися у бізнес-події
П'ятниця, 02 березня 2018 13:29

У січні чистий відтік капіталу склав 388 мільйонів доларів

В той же час відтік боргового капіталу з приватного сектора перевищив 600 млн доларів

У січні 2018 року по фінансовому рахунку спостерігався чистий відтік капіталу в розмірі 388 мільйонів американських доларів, практично на рівні січня попереднього року, — йдеться в повідомленні Національного банку України (НБУ), інформують Фінанси.

Як пояснюють в центробанку країни, така динаміка зумовлена ​​переважно виплатами за зобов’язаннями реального сектора економіки.

«Так, чистий відтік боргового капіталу з приватного сектора склав $605 млн, перш за все внаслідок виплат за довгостроковими позиками та скорочення чистого заборгованості за торговими кредитами. Водночас збільшення інвестицій нерезидентів у гривневі ОВДП забезпечило чистий приплив капіталу в державний сектор», — розповіли в НБУ.

Крім того, за даними регулятора, в січні-2018 відновилося скорочення обсягів готівкової валюти поза банками через зростання чистого її продажу населенням.

При цьому чисті надходження прямих іноземних інвестицій в січні поточного року склали $80 млн і були практично повністю спрямовані в реальний сектор.

Прочитано 133 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.