Четвер, 01 березня 2018 11:50

Рада планує ухвалити закон про Антикорупційний суд до кінця квітня

Данилюк на конференції, організованої "Драгон капітал", повідомив про плани прийняття Верховною Радою закону про Антикорупційний суд

Глава Міністерства фінансів України Олександр Данилюк очікує, що Верховна Рада ухвалить закон про Антикорупційний суд до кінця квітня, передає Інтерфакс-Україна.

"Вважаю, що наразі докладено чимало зусиль, щоб закон про Антикорупційний суд пройшов перше читання. Це запустить процес, який, як я очікую, буде завершено до кінця квітня. Це мої очікування", — сказав він під час інвестиційної конференції, організованої "Драгон капітал" у Києві в четвер.

Міністр зазначив, що після ухвалення відповідного законодавчого акта влада країни відразу перейде до його виконання — створення незалежного, професійного Антикорупційного суду.

У свою чергу президент Петро Порошенко висловив сподівання, вже на поточній сесії Верховна Рада зможе ухвалити закон про Антикорупційний суд.

"Буду дуже щасливий, якщо на найближчому засіданні в першому читанні цей законопроект буде прийнято. Це відкрило б шлях до максимально широкого обговорення цього документа й остаточного його ухвалення на цій сесії вже через кілька тижнів", — сказав він на прес-конференції "Виклики-2018" у середу в Києві.

При цьому президент наголосив: дискусія з цього питання не повинна виходити за рамки Конституції країни, також мають бути враховані рекомендації Венеціанської комісії.

"Усі з нетерпінням чекають на рішення Верховної Ради", — підсумував П.Порошенко.

Прочитано 173 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.