Володимир Чеповий
спільно інвестувати
 
Володимир Полевий
захистити свій бізнес
 
Юрій Гусєв
розповісти про свій бізнес
 
Світлана Власова
розвивати свій бізнес
 
Олексій Чуєв
включитися у бізнес-події
П'ятниця, 23 лютого 2018 16:47

Мінфін: Ціна Укргазбанку буде визначена ринком

Міністр фінансів повідомив, що ціна Укргазбанку, що підлягає приватизації, буде визначена інвесторами, що зацікавлені в придбанні банку

У Міністерстві фінансів України вважають, що в ході приватизації ПАТ АБ “Укргазбанк”, ціна банку буде визначена ринком та безпосередньо інвесторами, які конкуруватимуть за його придбання. Про це на прес-брифінгу щодо схваленої урядом стратегії розвитку Ощадбанку на 2018-2022 роки та стратегії розвитку державного банківського сектору в цілому сказав міністр фінансів Олександр Данилюк, повідомляє Укрінформ.

"Я не можу назвати конкретну цифру (яку може отримати держава від приватизації Укргазбанку — ред). Розпочинаючи приватизаційний процес, ціна буде визначена конкурсом. Ми пропонуємо банк, а інвестори будуть пропонувати свою ціну", — сказав Данилюк.

Він зазначив, що зі свого боку, зараз головне, що може забезпечити держава, так це те, що мають бути забезпечені прозорі умови приватизації.

"Ціна визначається ринком. Я впевнений, що в результаті приватизації буде знайдено нового власника який дасть можливість банку розвиватися", — додав міністр.

Прочитано 237 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.