Середа, 21 лютого 2018 13:36

ВТБ Банк завершив роботу з VISA

З 21 лютого Банк припиняє роботу  з платіжною системою VISA, клієнтів переводять на  картки MasterCard

ВТБ Банк попередив своїх клієнтів про те, що з 21 лютого завершує роботу з платіжною системою VISA. У зв’язку з цим з завтрашнього дня припиняється обслуговування транзакцій по картках цієї системи, повідомляють Фінанси.ua.

“Шановні клієнти! Просимо вас взяти до уваги, що з 21 лютого 2018 року ПАТ «ВТБ БАНК» припиняє співпрацю з міжнародною платіжною системою VISA. Всі клієнти-держателі платіжних карток МПС VISA, які були емітовані ПАТ «ВТБ БАНК», зможуть користуватися зазначеними платіжними картками як в Україні, так і за її межами, без будь-яких обмежень до 20 лютого включно», — йдеться в повідомленні ВТБ Банку.

Клієнтам банку була запропоновано альтернативу: останні два місяці користувачам платіжних карток VISA безкоштовно випускали для чинного карткового рахунку платіжні картки системи MasterCard того ж класу.
 
Це дозволить уникнути дискомфорту клієнтів від припинення роботи з VISA.

«До 20 лютого клієнти мають можливість одночасно використовувати для розрахунків і картку VISA, і картку MasterCard. З 21 лютого обслуговування карток VISA буде повністю припинено, а клієнти зможуть продовжити користуватися платіжними картками MasterCard без відкриття нового карткового рахунку», — підкреслили в ВТБ Банку.

Прочитано 257 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.