Четвер, 08 лютого 2018 17:15

За 2017 рік торгівля між Україною та Австрією зросла на 17%

8 лютого Президент України перебуває з офіційним візитом у Відні, де проводив прем-конференцію з з президентом Австрії Александером ван дер Белленом

Взаємний товарообіг між Україною та Австрією протягом останнього року зріс на 17%.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з президентом Австрії Александером ван дер Белленом у Відні, повідомляє Укрінформ.

“За останній рік торгівля між нашими країнами виросла на 17%”, - сказав Порошенко.

Крім того він зауважив, що Австрія займає шосте місце за обсягами інвестицій в Україну.

Водночас Порошенко розповів, що у березні, на коли запланований візит президента Австрії в Київ, буде організовано українсько-австрійський бізнес форум, щоб, за його словами, інвестори на власні очі переконалися у “привабливості бізнес-клімату” в Україні.

Як повідомлялося раніше, Президент Петро Порошенко 8 лютого перебуває з офіційним візитом у Відні. Візит здійснюється на запрошення Федерального президента Австрії Александера Ван дер Беллена.

Крім зустрічі з Ван дер Белленом програмою візиту передбачені переговори з новопризначеним Федеральним канцлером Себастіаном Курцом. Під час зустрічей будуть обговорені питання подальшого поглиблення політичного діалогу на найвищому рівні, торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва між державами, розвиток ситуації на Донбасі та зміцнення санкційної політики ЄС з метою підтримки міжнародних зусиль з відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.

Заплановано також спільне відвідання главами держав Віденського оперного балу, на який Президента України запрошено як особистого почесного гостя Федерального президента Австрії.

Прочитано 369 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.