Вівторок, 23 січня 2018 09:48

Криптовалюта продовжує знецінюватись

На фоні інформації про можливість регулювання та оподаткування криптовалютних бірж в Південній Кореї, найбільші криптовалюти стрімко втрачають в ціні

Найпопулярніша у світі криптовалюта біткоїн (bitcoin) та інші цифрові валюти значно дешевшають вранці у вівторок на тлі повідомлень щодо можливого регулювання ринку криптовалют, випливає з даних торгів, передає УНІАН

"За даними порталу CoinMarketCap, станом на 7:49 біткоїн дешевшав на 10,05%, до 10,54 тисячі доларів. На біржі Bitfinex криптовалюта знижувалася в ціні на 10,08%, до 10,35 тисячі доларів, на GDAX — на 10,29%, до 10,4 тисячі доларів. За даними порталу Coindesk, біткоїн зменшувався в ціні на 3,91%, до 10,35 тисячі доларів", — йдеться в повідомленні. 

Інші криптовалюти також обвалюються: Ethereum — на 9,57%, до 962,3 долара, Ripple — на 9,21%, до 1,27 долара, Bitcoin Cash — на 11,56%, до 1,58 тисячі доларів, згодним даними CoinMarketCap. Капіталізація ринку криптовалют, за даними сервісу, становить на даний момент 510,8 мільярда доларів, на частку біткоїна припадає близько 35% всього ринку. 

Трейдери стежать за світовими новинами про можливий контроль і обмеження для криптовалют. Так, у понеділок головний економіст Міжнародного валютного фонду (МВФ) Моріс Обстфельд заявив, що державним регуляторам по всьому світу слід уважно стежити за ситуацією з розвитком криптовалют, щоб, з одного боку, отримати від цього вигоду, а з іншого — запобігти ризики. 

У свою чергу, південнокорейські ЗМІ повідомляли, що кілька криптовалютных бірж можуть бути змушені заплатити податок у розмірі 24,2% від виручки за минулий рік, а також їм доведеться передавати дані про операції, пише газета The Wall Street Journal. Раніше агентство Reuters повідомляло про індонезійських владі, які почали розслідування у зв'язку з випадками використання біткоїна у якості платіжного засобу на острові Балі, тоді як ЦБ на початку грудня випустив постанову про заборону криптовалют. 

 

Прочитано 500 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.