Понеділок, 15 січня 2018 15:51

У Британії відзначили успіхи України у відкритості даних

За 2017 рік Україна піднялась на 31 місце з 54 в рейтингу Global Open Data Index, завдяки спільному проекту "Прозорості та підзвітності у держуправлінні та послугах"

Уряд Великої Британії, який спільно з USAID Україна підтримує проект "Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах", відзначає серйозний прорив нашої держави у відповідних світових рейтингах у 2017 році, повідомляє Укрінформ.

Про це повідомило на Facebook-сторінці Посольство Великої Британії в Україні.

"Відкриті дані – це безмежний потенціал, який може і має використовуватися для підвищення прозорості, ефективності держави та для розвитку економіки. За 2017 рік Україна зробила серйозний прорив у цьому напрямку, піднявшись у різних рейтингах стрімко вгору – у Global Open Data Index на 31 місце (з 54), а в Open Data Barometer — на 44, покращивши минулорічні показники на 18 пунктів", — йдеться у повідомленні.

У посольстві відзначили, що найбільш схвальні оцінки Україна отримала за відкритість державного бюджету та витрат, закупівель, єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, громадських формувань та національного законодавства.

Прочитано 182 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.