Понеділок, 15 січня 2018 11:30

США заявили про готовність до співпраці з Україною щодо створення Служби фінансових розслідувань

Держагенство FinCEN задоволено співпрацею з Україною, та готове надати підтримку у створенні органу для боротьби з фінансовими злочинцями 

Як повідомляє Укрінформ, Державне агентство США з протидії фінансовим злочинам (FinCEN) готове підтримати створення в Україні Служби фінансових розслідувань.

Про це заявив заступник директора FinCEN Джамал Ель-Гінді на зустрічі з міністром фінансів України Олександром Данилюком в США, повідомляє прес-служба українського відомства.

Джамал Ель-Хінді зазначив, що Агенство FinCEN задоволено співпрацею з Україною, зокрема з Державною службою фінансового моніторингу.

Він також додав, що активно слідкуватиме за процесом створення в Україні Служби фінансових розслідувань (СФР) — єдиного органу для боротьби з фінансовими злочинами проти держави.

"Особлива увага була приділена питанню взаємодії СФР з іншими державними органами, зокрема з Державною службою фінансового моніторингу, для забезпечення ефективного процесу розслідування", — йдеться у повідомленні.

Джамал Ель-Хінді також зазначив, що його організація готова надавати підтримку у створенні ефективного нового органу.

Раніше Міністерством фінансів України було досягнуто домовленостей із Бюро з міжнародних питань боротьби з наркотиками та правопорядку Державного департаменту США та Міністерством фінансів Італії щодо організації навчань для майбутніх працівник СФР.

Державно агентство США з протидії фінансовим злочинам (FinCEN) — це мережа у підпорядкувані Міністерства фінансів США, метою якого є боротьба та запобігання злочинам, що здійснені з метою відмивання грошей. Орган займається аналізом наданих фінансовими установами даними щодо активів та діяльності підозрюваних осіб.

Прочитано 202 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.