Неділя, 17 грудня 2017 18:00

У Ванкувері Пройде семінар щодо переваг Угоди про вільну торгівлю з Україною

Угода про ЗВТ між Канадою та Україною набула чинності 1 серпня цього року, Канада негайно скасувала 98% мит на українські товари

У Ванкувері, найбільшому місті тихоокеанського узбережжя Канади, пройде семінар, присвячений обговоренню переваг Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною, повідомляє Укрінформ.

Співорганізаторами заходу виступають посольство України в Канаді та Канадсько-українська торговельна палата.

Вступне слово на семінарі виголосить посол України в Канаді Андрій Шевченко, а серед панелістів під час подальшого обговорення будуть директор департаменту Східної Європи та Євразії МЗС Канади Кевін Рекс, президент Канадсько-української торговельної палати Зенон Потічний та інші експерти.

Захід буде продовженням серії семінарів під загальною назвою «CUFTA: Відкриваючи двері канадському бізнесу в Україні», що вже відбулися у Торонто, Оттаві, Монреалі, Вінніпезі, Калгарі та Едмонтоні.

Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною набула чинності 1 серпня цього року. Канада негайно скасувала 98% мит на українські товари, які продаватимуться до Канади. Для канадських товарів одразу скасовується 72% мит, а упродовж 7 років безмитний експорт виросте до 98%. Угода також взаємно відкриває ринки державних закупівель. Окремі розділи документа захищають електронну комерцію та інтелектуальну власність.

Прочитано 316 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.