П'ятниця, 15 грудня 2017 11:44

Україна отримає допомогу на 90 млн доларів для реформ в енергетиці

USAID розробляє проект з підтримки реформ України у сфері енергетики

Як передає Інтерфакс-Україна, агентство США з міжнародного розвитку (USAID) планує новий проект із підтримки реформ в енергетиці України вартістю до $90 млн із п'ятирічним терміном реалізації, повідомила член комітету Верховної Ради з ПЕК Ольга Белькова.

"Проект на стадії шліфування і відбору виконавців урядом США. На нашому боці — інтерес, підтримка та бажання співпрацювати", — зазначила вона на своїй Facebook-сторінці.

За її даними, у фокусі нового проекту будуть упровадження конкуренції на енергоринках, допомога муніципальній владі, пошук нових механізмів стимулювання ВДЕ, кібербезпека енергетики, становлення регулятора ринку енергетики, прозорість ринкової інформації, пошук нових моделей управління ГТС, інтеграція України з ринками ЄС.

У свою чергу, за даними прес-служби Держатомрегулювання, Єврокомісія розпочинає новий проект "Посилення можливостей Держатомрегулювання щодо регулювання ядерної діяльності, ліцензування та аналізу важких аварій для ядерних установок". Вартість проекту — понад EUR5,5 млн, термін реалізації — три роки.

Прочитано 273 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.