Четвер, 14 грудня 2017 14:28

Бізнесу полегшили погашення валютних кредитів

НБУ збільшив кількість випадків, за яких бізнес може достроково погасити валютні кредити

Національний банк розширив можливості бізнесу в частині дострокового погашення кредитів в іноземній валюті. Про це повідомляє Економічна Правда, посилаючись на прес-службу НБУ.

Зокрема, Національний банк розширює перелік випадків, коли бізнес може достроково погашати кредити і позики в іноземній валюті, одержані резидентами від нерезидентів.

Відтепер можна достроково погасити кредит або позику, в реалізації якого повністю або частково бере участь іноземна держава через уповноважених ним осіб (шляхом кредитування, страхування, гарантування).

Крім того, НБУ скасовує обмеження на максимальну суму переказів іноземної валюти для операцій уповноважених банків, які вони здійснюють на підставі індивідуальних ліцензій НБУ.

Досі максимальний ліміт за такими операціями становив 50 тис. доларів (в еквіваленті) протягом одного календарного місяця.

Надалі банки зможуть проводити такі перекази інвалюти на суму, визначену в індивідуальній ліцензії.

Зазначені кроки щодо валютної лібералізації затверджено постановою правління НБУ № 128 від 12 грудня 2017 року "Про внесення змін до постанови правління Національного банку України від 13 грудня 2016 № 410", яка набирає чинності з 14 грудня 2017 року.

 

Прочитано 174 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.