Володимир Чеповий
спільно інвестувати
 
Володимир Полевий
захистити свій бізнес
 
Юрій Гусєв
розповісти про свій бізнес
 
Світлана Власова
розвивати свій бізнес
 
Олексій Чуєв
включитися у бізнес-події
Середа, 13 грудня 2017 17:15

Газовий хаб в Україні можуть створити швидше сроку — Насалик

Створення газового хабу в Україні йде повним ходом, одна з країн-експортерів газу готова надати необхідний обсяг палива

Одна з країн — найбільших експортеров газу готова надати Україні необхідний обсяг палива для створення українського газового хаба. Про це після засідання уряду 13 грудня повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, повідомляє Сьогодні.

"Міністерство працює над тим, щоб на території України відкрився український хаб. Одна з країн — серйозних експортерів газових ресурсів зацікавлена і готова дати Україні достатній обсяг газу, щоб розвинути тут газовий хаб, враховуючи інфраструктурні проекти в країні", — розповів Насалик, при цьому не уточнивши, про яку країну — експортера йдеться.

Відповідаючи на питання журналіста, чи варто очікувати створення хаба в Україні до 2020 року, коли, за прогнозами уряду, Україна відмовиться від імпорту газу, міністр сказав, що міністерство буде рухатися в цьому напрямку набагато швидше.

За словами Насалика, створення такого хаба на території нашої країни можливо без участі Росії. "Абсолютно немає проблем в його створенні навіть без Росії", — заявив міністр.

Прочитано 214 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.