Середа, 13 грудня 2017 16:43

За тиждень підприємства збільшили борг перед Нафтогазом на 19,6%

Порівнюючи з минулим тижнем заборгованість підприємств збільшилась на 5 231 млн грн та сягнула 32 мільярдів

Сумарна прострочена заборгованість підприємств перед Нафтогазом за використаний природний газ порівняно з минулим тижнем збільшилась на 5 231 млн грн (19,6%) і становить 32 млрд грн. Про це повідомляє «Нафтогаз України», передає Укрінформ.

«Станом на 12 грудня 2017 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 32 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилась на 5 231 млн грн (19,6%)», - йдеться в повідомленні.

Борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 79% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії — близько 12%, борг прямих промислових споживачів — близько 9%.

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, складає близько 25,4 млрд грн, з них за 2017 рік — 10 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість збільшилась на 4,8 млрд грн (23,5%).

Зростання заборгованості ТКЕ та ТЕЦ протягом третього тижня місяця є типовим та пояснюється оформленням актів прийому-передачі обсягів газу, використаного у листопаді 2017 року, а розрахунки населення за послуги з постачання теплової енергії у попередньому місяці здійснюються до 25-го числа поточного місяця. Крім того, з початком опалювального сезону значно зросли обсяги використання природного газу.

Заборгованість ПАТ Київенерго за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень збільшилась на 948 млн грн (33,8%). Сумарна заборгованість Київенерго складає 3 756 млн грн.

Прочитано 181 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.