Вівторок, 12 грудня 2017 15:25

НБУ отримав документи на придбання «Промінвестбанку»

Нацбанк розглядає операцію про придбання банку власником групи DCH  Олександром Ярославським

За інформацією УНІАН, Національний банк України офіційно отримав від громадянина України пакет документів для узгодження опосередкованого придбання істотної участі в «Промінвестбанку» в розмірі 99,7151% його статутного капіталу.

Про це повідомили в прес-службі регулятора, коментуючи публікації в ЗМІ про отримання Нацбанком документів для узгодження купівлі "Промінвестбанку" від власника групи DCH Олександра Ярославського.

У НБУ не назвали імені громадянина України, посилаючись на обмеження законодавства, однак за даними інформованого джерела, пакет документів до НБУ подав саме він. 

«Зараз отримані Нацбанком документи для узгодження набуття істотної участі в «Промінвестбанку» перебувають на розгляді. За результатами розгляду громадськість буде проінформована додатково», — зазначили в НБУ. 

Також у повідомленні зазначається, що в рамках законодавства Нацбанк розглядає документи для узгодження набуття істотної участі в банку протягом трьох місяців з дня отримання повного пакета документів, перевіряючи ділову репутацію інвестора, його фінансове становище і джерела походження коштів. 

«Промінвестбанк» є одним з найбільших українських банків за обсягом активів і перебуває у власності російської державної корпорації «Банк розвитку і зовнішньоекономічної діяльності («Внєшекономбанк»).

Група DCH відома створенням одного з найбільших банків в Україні — «УкрСиббанку» і подальшим партнерством з міжнародною групою BNP Paribas до 2009 року, коли банк повністю перейшов у власність BNP Paribas.

Прочитано 268 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.