Вівторок, 12 грудня 2017 10:16

ЄС полегшили правила для міжнародного інвестування

Євросоюз змінив правила для внутрішньосоюзних транскордонних інвестицій

Нові правила утримання податку на інвестиції в Євросоюзі покликані позбавити інвесторів країн ЄС від подвійного оподаткування, передає Інтерфакс-Україна.

Єврокомісія повідомила в понеділок про новий "кодекс поведінки" в рамках Союзу ринків капіталу. Він повинен допомогти державам-членам ЄС скоротити витрати і спростити процедури внутрішньосоюзних транскордонних інвестицій.

Кодекс поведінки пропонує рішення інвесторам, які внаслідок застосування в країнах ЄС різних систем утримання податків, врешті-решт, двічі платять податок з доходу від транскордонних інвестицій.

І сьогодні інвестори всередині ЄС мають право вимагати відшкодування при подвійному оподаткуванні, але процедури відшкодування складні, дорогі і займають багато часу.

Рекомендації нового кодексу, розроблені в рамках плану дій Союзу ринків капіталу, повинні прискорити, спростити і стандартизувати ці процедури, що особливо полегшить життя дрібних інвесторів.

Як повідомила Єврокомісія в своєму комюніке, вона офіційно представить кодекс поведінки на публічних слуханнях 30 січня 2018 року.

Прочитано 205 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.