Вівторок, 12 грудня 2017 09:36

Нафта зросла в ціні

Ціни на нафту значно піднялись через новини про тимчасове припинення трубопроводу Forties

За інформацією Фінанси.ua, світові ціни на нафту у вівторок вранці зростають, при цьому нафта марки Brent подорожчала на 1%, пробивши рекорд 2015 року, інвестори відіграють новини про закриття трубопроводу Forties в Північному морі, свідчать дані торгів.

Станом на 06.36 за Києвом вартість лютневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent росла на 1%, до 65,34 долара за барель, вперше з 24 червня 2015 року перевищивши позначку в 65 доларів за барель. Ціна січневих ф’ючерсів на нафту марки WTI збільшувалася на 0,5%, до 58,28 долара за барель.

Днем раніше оператор трубопроводу, Apache Corp., повідомив, що видобуток на родовищі Forties зупинено у зв’язку з неплановим ремонтом частини трубопроводу.

Минулого тижня в трубопроводі Forties, яким транспортується нафта з родовищ в Північному морі в термінал Kinneil в Шотландії, була виявлена ​​тріщина. Власник нафтопроводу — нафтохімічна компанія Ineos — також повідомила в понеділок, що Forties доведеться на якийсь час закрити для проведення ремонтних робіт.

Нафтопровід Forties забезпечує доставку “чорного золота” з 85 родовищ в Північному морі і перекачує близько 450 тисяч барелів на добу.

“Ціна на  нафту марки Brent піднялася вище через новини про те, що трубопровід Forties в Північному морі може бути закритий на “кілька тижнів” після того, як там була виявлена ​​тріщина. Трубопровід є важливим компонентом, що лежить в основі марки Brent”, — цитує агентство Рейтер слова слова старшого ринкового аналітика OANDA Джеффрі Халлі (Jeffrey Halley).

Прочитано 614 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.