Четвер, 07 грудня 2017 16:21

В Миколаївській області продадуть Вознесенський коньячний завод

СЕТАМ виставить 18 грудня на продаж завод зі стартовою ціною в 189 млн гривень

Державне підприємство Система електронних торгів арештованим майном(СЕТАМ) виставило на продаж корпоративні права на Вознесенський коньячний завод, який знаходиться в Миколаївській області, передає Корреспондент.net.

 Згідно з повідомленням, у власності підприємства знаходяться потужності з виробництва і розливу коньяку, які розташовані в місті Вознесенськ. Стартова ціна лота — 189 млн гривень, дата проведення аукціону — 18 грудня 2018 року.

Територія заводу складає 5,3 га, де є холодильник, компресорна, цех дистиляції, адмінбудинок, котельня, дробильно-пресувальний цех, цех дистиляції виноматеріалів, цех витримки коньячних спиртів і склади. Загальна потужність перекурки — 2,4 млн л абсолютного алкоголю.

Відділення для дубових бочок розраховане на 333 тисячі літрів.

На заводі встановлено три лінії з розливу коньяку в пляшки 0,25-0,5 л продуктивністю три тисячі пляшок на годину і лінія розливу вина в пляшки 0,5-0,7-0,75 л продуктивністю три тисячі пляшок на годину.

Завод має ліцензії на право експорту та імпорту спирту; на виробництво алкогольних напоїв; на імпорт алкогольних напоїв, виробництво спирту коньячного і плодового.

"Завод випускав 3, 4, і 5-зірковий коньяк під ТМ Грінвіч і Зелений Гай. В ціну лота продаж бренду Грінвіч не входить, проте може бути розглянутий", — повідомив генеральний директор ДП СЕТАМ OpenMarket Віктор Вишнів.

Прочитано 802 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.