Четвер, 07 грудня 2017 14:08

Комітет з питань бюджету закликав парламент прийняти поправки до бюджету 2018

Бюджетний комітет вніс поправки до Податкового та Бюджетного кодексів

 Комітет Верховної Ради з питань бюджету рекомендував парламенту прийняти державний бюджет України на 2018 рік у другому читанні і в цілому після прийняття низки змін до Податкового та Бюджетного кодексів, а також з урахуванням низки поправок комітету, передає Сьогодні.

"Рекомендувати Верховній Раді законопроект №7000 прийняти у другому читанні та в цілому як закон з урахуванням узгоджених з Міністерством фінансів пропозицій Комітету з питань бюджету", — йдеться у висновку комітету.

Крім того, комітет рекомендував парламенту розпочати розгляд держбюджету у другому читанні після прийняття в цілому пов'язаних з ним законопроектів:

 — №6776-д про внесення змін до Податкового кодексу про підвищення ставок акцизів на сигарети, екологічного податку та орендної плати за користування природними ресурсами;

 — №7116 про коригування Бюджетного кодексу в частині розподілу фінансування між державним і місцевими бюджетами, включаючи витрати на медицину, соцзахист і освіту.

Як розповів заступник голови комітету Сергій Мельник, бюджет в цій редакції підтримується депутатами парламентської коаліції.

"Ми сподіваємося на прийняття бюджету в другому читанні і в цілому", — зазначив Мельник.

Не бачать перешкод для прийняття держбюджету в доопрацьованому варіанті і в Міністерстві фінансів.

"Складних питань не залишилося. Є точкові технічні деталі, які потрібно врегулювати", — заявив заступник міністра фінансів Сергій Марченко.

Прочитано 414 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.