Середа, 06 грудня 2017 15:32

Статутний капітал нового оператора ГТС збільшено

Капітал нового оператора ГТС України відтепер становить 4,1 млн гривень

По інформації НВ.Бізнес, Кабінет міністрів України вніс зміни до статуту компанії Магістральні газопроводи України (МГУ), привівши розмір статутного капіталу у відповідність до вимог законодавства.

Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 6 грудня.

Зокрема, статутний капітал МГУ тепер становить 4,1 млн грн, що еквівалентно сумі не менш ніж 1250 мінімальних зарплат. Зазначимо, що під час створення компанії статутний капітал був зафіксований на недостатньому рівні — в 3,8 млн грн.

В 2015 році уряд ініціював реформу Нафтогазу з метою виконання вимог Третього енергетичного пакета Європейського енергоспівтовариства, який передбачає розмежування функцій видобутку, транспортування і поставок палива кінцевим споживачам.

В межах реформи було ухвалено рішення про створення нової компанії-оператора ГТС — Магістральних газопроводів України (МГУ), 100% акцій якої є у власності держави.

Також Кабінет міністрів затвердив перелік матеріальних активів газотранспортної системи і план їх передачі в суспільство Магістральні газопроводи України.

У жовтні 2017 року Нафтогаз погодив проведення внутрішньої реорганізації Укртрансгазу з метою створення в його структурі філії — Оператор ГТС України.

НАК планує передати функції транзиту природного газу компанії Магістральні газопроводи України з 1 липня 2018 року.

Прочитано 281 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.