Середа, 06 грудня 2017 09:44

Україна отримає 7 млрд доларів інвестицій від Китаю

Китай та Україна підписали угоди про співпрацю, Україну очікують мільярдні інвестиції 

Як повідомляє сайт Сьогодні, Україна і Китай домовилися про спільні проекти на 7 мільярдів доларів. Уряди двох країн підписали цілий ряд угод: про будівництво інфраструктурних об'єктів в Україні, інвестиції в агросектор, авіабудування та освоєння космосу. Ця зустріч – нова сторінка стратегічного партнерства, заявив прем'єр Володимир Гройсман.

"Китай був і залишається нашим стратегічним партнером і стратегічним пріоритетом. І я думаю, що ми можемо з новою силою запустити ряд важливих проектів", — сказав він.

Як повідомлялося, США офіційно відмовили Китаю у відповідь на вимогу розглядати його як ринкову економіку. Це рішення країни було передано Світовій організації торгівлі в середині листопада і оприлюднено 30 листопада. Влада США вже тривалий час демонструє свою позицію з цього питання. Однак факт передачі СОТ відповідного документа свідчить, що уряд США публічно заявив про свою позицію і пояснив свої міркування.

Цей крок уряду США може посилити напруженість в американо-китайських відносинах і буде мати далекосяжні наслідки для Китаю.

Тепер партнери Китаю, як країни, яка не вважається ринковою економікою, мають більш широкі права встановлювати високі мита на імпорт. За оцінками економістів, відмова ЄС і США визнати Китай ринковою економікою коштувала китайським компаніям мільярдів доларів експортної виручки, оскільки в ряді випадків імпортні мита для товарів з КНР перевищують 100%.

Прочитано 390 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.