АМКУ відреагував на подорожчання продуктів

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Антимонопольний комітет України (АМКУ) фіксує факти підвищення цін і вимагає рітейлерів оперативно надавати повну інформацію про закупівельні і роздрібні ціни для виявлення порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Відзначається, що в деяких регіонах з початку березня ціни на гречку зросли більш ніж на 50%, пшоно - на 24%, цукор - на 16%. Значно подорожчали в деяких мережах і овочі: майже на 60% картопля, вдвічі зросли ціни на цибулю і моркву.

В АМКУ наголошують, що центральний апарат і територіальні відділення продовжують роботу, і вимагають від рітейлерів оперативно надавати дані про закупівельні і роздрібні ціни на продукти.

Нагадаємо, команда журналу "Бізнес" запустила комунікаційну платформу "Бізнес-антивірус" для взаємодії бізнесу, влади та всіх українців, насамперед тих, кого вже торкнулася епідемія Covid-19.Мета платформи – врятувати життя людей, допомогти взаємодії бізнесу, благодійників, органів влади, волонтерів та потерпілих, щоб разом подолати епідемію коронавірусу в Україні.