Зеленський зустрінеться з українським бізнесом

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Президент Володимир Зеленський 13 лютого зустрінеться із керівництвом Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА), Американської торговельної палати, Спілки українських підприємців.

Про це повідомляє виконавчий директор ЄБА Ганна Дерев'янко в коментарі "Інтерфакс-Україна", інформує БІЗНЕС.

Також повідомляється, що у подальшому Зеленський може зустрітися з бізнесом у ширшому форматі.

"Це ініціатива від президента - зустрітися з представниками бізнесу, щоб почути в робочому порядку, які проблеми наразі турбують бізнес-спільноту", - сказала Дерев'янко.

За її словами, бізнес має намір відзначити важливість продовження курсу макроекономічної стабільності та співпраці з Міжнародним валютним фондом. "Переважно питання полягають у тому, що ми вітаємо макроекономічну стабільність у державі, хочемо, щоб вона тривала.Ми всі відзначатимемо необхідність критичних змін у системі правосуддя, ефективну роботу системи правоохоронних органів", - зазначила Дерев'янко.

За її словами, також обговорюватиметься боротьба з тіньовою економікою,  кредитування та його доступність і питання запобігання додатковому тиску на фонд оплати праці.

"Тобто, недопущення таких законодавчих ініціатив. Також - недопущення запуску паралельного імпорту, зокрема, це стосується імплементації національного принципу вичерпання прав та інтелектуальної власності", - зазначила виконавчий директор ЄБА.

Цього року зустріч у такому форматі відбувається вперше, додала Дерев'янко.