Додаток  "Дія" завантажили вже понад 1 млн українців – Федоров

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Українці активно користуються новою послугою "Держава в смартфоні".

Про це на сторінці в мережі Facebook повідомив глава Мінцифри Михайло Федоров, інформує БІЗНЕС.

"1 047 403 завантажень у "Дії" за 4 доби. Продовжуємо триматися на перших позиціях завантажень українських App Store та Play Market", – заявив Федоров.

За його словами, застосунок випереджає такі соціальні мережі і месенджери, як Tik-Tok, Telegram, YouTube, Viber, Instagram, Facebook та WhatsApp.

"Статистика: 1 047 403 унікальних користувачів - ті, хто завантажили "Дію" без проходження авторизації, 870 094 авторизованих користувачів - ті, хто авторизувалися через банки. Серед унікальних: 646 141 користувач Android; 398 160 користувачів iOS, 869 964 запити на отримання прав; 463 552 виданих прав", - повідомив Федоров.

Надійшло 869 396 запитів на отримання техпаспорта та 378 339 користувачів застосунку його отримали.

Нагадуємо, "Дія" - це мобільний застосунок, який дозволить зберігати необхідні документи в електронному вигляді і спростить користування державними послугами онлайн.

Як зазначають у Мінцифри, "Дія" – це мобільний застосунок, покликаний зберігати всі необхідні документи в електронному вигляді. У першу чергу буде запущено електронні посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

"Дія. Цифрова грамотність" – це перша національна онлайн-платформа, що допоможе українцям освоїти базові цифрові навички, батькам захистити дітей від небезпеки в інтернеті, а вчителям – робити уроки ще цікавішими за допомогою онлайн-інструментів", - йдеться у повідомленні міністерства.

Нагадаємо,  6 лютого Зеленський презентував мобільний додаток "Дія".